Į parodą sugulė „Rudens nuotaika“

2023 10 19

Vaikų skaityklos sienas papuošė Šilalės meno mokyklos dailės klasės mokinių kūrybinių darbų paroda „Rudens nuotaika“. Trečiadienio popietę surengtas šios parodos atidarymas su jaunaisiais dailininkais, jų šeimos nariais ir mokytoja Ilona Venckiene. Vaikų darbuose vyrauja pelėdos, kurios vaizduojamos įvairių formų, spalvų ir dydžių, tačiau visos – kūrybiškos ir meniškos.

„Man tikrai pasisekė dirbti su tokiais mokiniais. Jie – šaunūs, spalvingi, su fantazija. Tiesiog daviau jiems užduotį nupiešti pelėdą, štai – ir rezultatas“, - džiaugdamasi dailės skyriaus auklėtiniais kalbėjo mokytoja I. Venckienė.

Parodos atidarymą vedusi Vaikų skaityklos bibliotekininkė Dalė Goštautienė dėkojo I. Venckienei už ilgametį bendradarbiavimą, gyrė vaikų darbelius, taip pat kvietė tėvelius diskusijai apie meną ir kūrybą.

Padėką išreiškė ir Šilalės viešosios bibliotekos direktorė Sauga Vaičikauskienė, kuri akcentavo vaikų entuziazmą, minčių raišką, skatino ir toliau piešti bei garsinti ne tik savo mokyklą, bet ir Šilalės kraštą. Įstaigos vadovė tiek jauniesiems menininkams, tiek jų mokytojai įteikė padėkas už parodos parengimą ir kūrybinį polėkį.

Renginio metu keletą muzikinių kūrinių padovanojo Šilalės kultūros centro gitaristų kolektyvo „Gaida“ vadovė Regina Mockutė.

Atidarymo šventę vainikavo bendra nuotrauka ir parodos apžiūra.

Kviečiame apsilankyti parodoje, kuri eksponuojama Vaikų skaitykloje (III a.) ir pasidžiaugti šilališkių darbais.

Rima Norvilienė, Komunikacijos ir inovacijų skyriaus vedėja, autorės nuotr.
Paskutinį kartą redaguota: 2023-10-19