Į pirmąjį „Auksinio proto“ žaidimą susirinko 17 komandų

2023 11 08

Vakar, antradienį, Šilalės viešoji biblioteka surengė pirmąjį nacionalinio intelektinio žaidimo „Auksinis protas“ rudens sezono turnyrą. Dvyliktus metus intelektinius turnyrus organizuojanti biblioteka ir šiais metais sulaukė gausaus būrio komandų – net 17. Šios komandos vienu metu su kitais Lietuvos miestais įveikė per pusšimtį klausimų ir kartu varžėsi dėl geriausiųjų vardo.

Pirmajam turnyrui startą davė ir per 100 auksinių Šilalės protų pasveikino bibliotekos direktorė Sauga Vaičikauskienė. Ji palinkėjo gero laiko, įdomių klausimų, azartiškos kovos ir pasisekimo.

Sėkmė šįkart šypsojosi Tarptautinės policijos asociacijos Šilalės skyriaus komandai. Ji pelnė turnyro rėmėjo – UAB „Eurobiuras“ įsteigtus prizus – skėčius, kurie puikiai tiks šiuo lietingu laikotarpiu.

Likę trys turnyrai vyks lapkričio 14, 21 ir 28 d. restorane „Meldai“ (Vasario 16-osios g. 13A, Šilalė, II a.).

Šilalės viešoji biblioteka dėkoja visiems žaidėjams, rėmėjams ir savanoriams.

Rima Norvilienė, Komunikacijos ir inovacijų skyriaus vedėja, autorės nuotr.

Paskutinį kartą redaguota: 2023-11-08