Ignės Zarambaitės knygos „Stebuklingi senelio batai" aptarimas

2020 02 13

Vakar, vasario 12 dieną, Šilalės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje buvo aptarta Ignės Zarambaitės knyga „Stebuklingi senelio batai". Leidinį, kuris pretenduoja į Metų knygos vaikams apdovanojimus, aptarė Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijos mokiniai. Renginį moderavo Vaikų literatūros skyriaus vedėja Ona Bajorinienė.

Pagrindinis knygos herojus Enrikas gyvena kaip ir visi kiti pasaulio vaikai – nenoriai dalijasi kambariu su seserimi, pasiutusiai mėgsta lakstyti mokyklos koridoriais, per pertraukas, dievina ledus ir liūdi, susidūręs su neteisybe. Kai netenka senelio, Enrikui atrodo, kad jau niekada nebeturės tokio gero draugo, nebeišgirs tokių įdomių istorijų ir fotelis svetainėje amžinai liks riogsoti tuščias. Be tuomet jis atranda... senelio batus. Ir prasideda stebuklai!

Knygos „Stebuklingi senelio batai" aptarimas padėjo vaikams geriau suprasti pačią istoriją, siužetą, pagrindinio personažus nuotaiką, emocijas ir išgyvenimus.

Gera žinia, šios knygos autorė Ignė Zarambaitė balandžio 1 dieną lankysis mūsų bibliotekoje, beje, jau antrą kartą.

Rima Norvilienė, Komunikacijos ir informacinių technologijų skyriaus vedėja, autorės nuotr.

Paskutinį kartą redaguota: 2020-04-08