Naujienos

Kartu su „Vasara su knyga“ prasideda ir „HOBBYSHOP“ stalo žaidimų iššūkis!

2023 07 13

Iki rugsėjo 30 d. Lietuvos viešosiose bibliotekose galima išbandyti įvairius stalo žaidimus ir tuo pačiu sudalyvauti iššūkyje bei laimėti stalo žaidimų rinkinius! Iššūkio metu lankytojai bus kviečiami į bibliotekas žaisti žaidimų, žaisdami nusifotografuoti, nuotrauką įkelti į savo socialinius tinklus ir pažymėti atitinkamomis grotažymėmis. Iššūkio pabaigoje bus paskelbti penki nugalėtojai – po vieną iš Vilniaus, Kauno, Panevėžio, Šiaulių ir Klaipėdos regionų, kuriems bus įteikta po asmeninį stalo žaidimų komplektą.

HOBBYSHOP – smagūs stalo žaidimai ir galvosūkiai vaikams ir suaugusiems, kurie kviečia linksmai praleisti laiką ir Šilalės viešojoje bibliotekoje, Vaikų skaitykloje (III a.)!

Dalyvauti šiame iššūkyje labai paprasta:


1. ateikite į biblioteką;
2. žaiskite stalo žaidimus ir fotografuokite smagias akimirkas;
3. iki rugsėjo 30 d. kelkite nuotraukas į savo Instagram profilį ir būtinai pažymėkite #zaidimuissukis ir @hobbyshoplt. Atrenkant laimėtojus, komisija vertins jūsų užfiksuotas emocijas, kūrybiškumą, aktyvumą ir žaismingumą!

Ar galima dalyvauti daugiau nei vieną kartą? Tikrai taip! Viena kompanija gali kelti neribotą nuotraukų skaičių. Taip pat galite keliauti ir žaisti skirtingose Lietuvos bibliotekose.

Spalio pradžioje bus išrinkti net 5 laimėtojai, kuriems bus padovanoti stalo žaidimų rinkiniai!

Sėkmės visiems dalyvaujantiems, atraskite smagius žaidimus kartu su mumis!

Šilalės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos inf.


Paskutinį kartą redaguota: 2023-07-13
Sveiki!
Turite klausimų?