Naujienos

Kas ta #Draugoteka? NEMOKAMA inovatyvi mobilioji programėlė

2023 05 03

Draugoteka – mobilioji programėlė, skatinanti 10–15 metų jaunimą atrasti knygų skaitymo džiaugsmą.

Parsisiuntęs programėlę žaidėjas patenka į virtualios bibliotekos erdvę, kurioje sutinka penkis nepažįstamus, skirtingų patirčių, pomėgių ir iššūkių patiriančius paauglius. Susidraugavęs su jais žaidėjas išgirs kiekvieno veikėjo istoriją bei kaip vieną ar kitą problemą išspręsti padėjo konkreti knyga.

Draugotekos lentynos ir knygomatai – Jūsų artimiausioje bibliotekoje

Veikėjų rekomenduojamas knygas žaidėjas gali iš karto užsisakyti programėlėje, pasirinkęs sau patogią biblioteką. Specialias 20–ies skirtingų Draugotekoje rekomenduojamų knygų lentynas rasite 39-iose Kauno, Klaipėdos ir Panevėžio regionų bibliotekose. Išsamus bibliotekų sąrašas čia: https://bit.ly/3Lhwd2j

Nepatogu derintis prie bibliotekos darbo laiko?
Tose pačiose bibliotekose įrengti ir Draugotekos knygomatai, tad skaitytojai pasiimti ir grąžinti knygas gali sau tinkamu laiku, naudodamiesi mobiliąja programėle.

Išbandykite programėlę čia:

Android vartotojams: https://bit.ly/3n5U90M
iOS vartotojams: https://apple.co/41Z5E93

Žaidimą kūrė Norvegų žaidimo dizaino kompanija „Black Book AS“. Projektas finansuojamas Europos ekonominės erdvės finansavimo mechanizmo lėšomis.

Projekto „Inovatyvūs Lietuvos bibliotekų skaitymo skatinimo sprendimai vaikų ir jaunimo socialinių santykių kūrimui su aplinka“ vykdytojai ir partneriai – Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešoji biblioteka, Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešoji biblioteka, Kauno apskrities viešoji biblioteka.

Informacinis partneris: LRT


Paskutinį kartą redaguota: 2023-05-03
Sveiki!
Turite klausimų?