Knygos pristatymas ir susitikimas su aktoriais Juozu Gaižausku ir Emilija Latėnaite

2021 09 21

Rugsėjo 29 d. 17 val. Šilalės rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyks susitikimas su knygos „Dievas su šlepetėmis“ autoriumi aktoriumi Juozu Gaižausku ir aktore Emilija Latėnaite.

Vakaro metu Juozas Gaižauskas pristatys savo debiutinį, skaitytojų mylimą ir puikių atsiliepimų sulaukusį romaną „Dievas su šlepetėmis“, papasakos Šv. Jokūbo kelio (camino Santiago de Compostela) atsiradimo istoriją ir pasidalins savo išgyvenimais portugališkame 800 km kelyje.

Emilija Latėnaitė paskaitys ištraukų iš knygos ir surengs netikėtą apklausą knygos autoriui.

Vakaro metu skambės ne tik dainuojamosios poezijos dainos, jautrūs išgyvenimai, gilūs apmąstymai, bet ir nuotaikingi bei šmaikštūs pasakojimai. O žiūrovai po susitikimo galės užduoti klausimus ir įsigyti knygą su specialiu, proginiu auksiniu antspaudu, autoriaus parašu ir dedikacija.

Renginio organizatorius – Skaitytojų aptarnavimo skyrius.

Maloniai primename, kad bibliotekos renginiuose galima dalyvauti tik turintiems galimybių pasą arba ES skaitmeninį pažymėjimą.

Skaitytojų aptarnavimo skyriaus inf
Paskutinį kartą redaguota: 2021-09-21