Naujienos

Komandos kviečiamos registruotis „Auksinių protų" pavasario sezonui

2020 02 19

Su pavasariu į Šilalę atkeliauja ir naujas nacionalinio intelektinio žaidimo „Auksinis protas" sezonas. Komandos kviečiamos registruotis į kovo 3, 17, 24 ir 31 d. 19 val. vyksiančius turnyrus, kurie vyks restorano „Meldai" konferencijų salėje. Protų mūšius visame rajone jau devintus metus organizuojanti Šilalės rajono savivaldybės viešoji biblioteka žada daug įdomių klausimų ir keturis turiningus antradienio vakarus.

Organizatoriai tikisi ir šį sezoną sulaukti didžiulio būrio komandų. Praėjusiais metais į turnyrus susirinko rekordinis komandų skaičius – net 20, kurios varžėsi dėl geriausiųjų vardo.

„Jau daugelį metų rengiami intelektiniai žaidimai sulaukia didelio Šilalės rajono gyventojų dėmesio. Dalyviai laukia antradienio vakarų, kuomet galės susirinkti, linksmai ir intelektualiai praleisti laiką, sužinoti kažko naujo. Tokie renginiai skatina prasmingą ir turiningą laisvalaikį", - sakė „Auksinio proto" Šilalėje vedėja Rima Norvilienė.

Iki naujo sezono pradžios liko kiek mažiau nei dvi savaitės. Tad organizatoriai ragina suskubti ir registruotis, nes vietų skaičius – ribotas.

Kviečiame komandas (iki 6 asmenų) registruotis mob. +370 696 690 86.

Rima Norvilienė, žaidimo „Auksinis protas" Šilalėje organizatorė ir vedėja, 7kadras nuotr.


Paskutinį kartą redaguota: 2020-04-08
Sveiki!
Turite klausimų?