Kretingos biblioteka transliuos pokalbį apie kultūrą su Sauliumi Urbonavičiumi-Samu

2020 04 15

Pasaulinės kultūros dienos proga Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešoji biblioteka balandžio 15 d. 18 val. kviečia stebėti Sauliaus Urbonavičiaus-Samo tiesioginio pokalbio transliaciją „Kultūra, kūryba ir programų valdymas. Kaip pasiekti vartotoją?".

Garsus pramogų projektų kūrėjas, prodiuseris, muzikantas kalbės apie pramogų įvairovės kismą ir technologijų galimybes, kurios daro vis didesnę įtaką programų kūrimo procesams ir kultūros plėtotei.

Tiesioginės paskaitos transliacija skirta kultūros darbuotojams, kultūrą plėtojančioms verslo įmonėms ir nevyriausybinėms organizacijoms.

Tiesioginė transliacija bus vykdoma Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešosios bibliotekos „Facebook" puslapyje.

Paskaita nemokama, registracija nereikalinga.

Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešosios bibliotekos inf. ir nuotr.

Paskutinį kartą redaguota: 2020-12-16