Kultūros paso paslauga – edukacija „Švenčių akademija“

2024 02 06

Vaikų skaitykla kviečia pasinaudoti Kultūros paso paslauga ir dalyvauti edukaciniame užsėmime „Švenčių akademija“. Užsiėmimo metu siekiama supažindinti mažuosius su stalo serviravimo taisyklėmis, gimtadienio šventės organizavimo niuansais, pradedant kvietimais ir baigiant torto gamyba.

Kaip pasigaminti ir dekoruoti puodelius su bičiuliais pamokys Šilalės meno mokyklos mokytojas Andrius Zaikauskas, kaip pasidaryti šventines dekoracijas – Pajūralio bibliotekininkė Stasė Pūdžemienė, kaip pasigaminti gardų tortą – bibliotekininkė Vilma Stancelienė, stalo serviravimo ir elgesio taisyklėmis bei praktiniais patarimais pasidalins bibliotekininkė Dalė Goštautienė.

Edukacijoje laukiami 3-6 klasių mokiniai. Trukmė – 90 min.

SVARBU: Kultūros paso paslauga yra pritaikyta specialiųjų ugdymo poreikių turintiems vaikams. Yra nusiraminimo erdvė, specialiai pritaikyti serviravimo indai, o ir bibliotekininkės turi žinių, patirties ir įgūdžių dirbant su šia tiksline grupe.

Edukacinį renginį gali užsakyti mokytojai arba paskirti koordinatoriai per interneto svetainę www.kulturospasas.lt.

Dėl papildomos informacijos kreiptis el. p. dale.gostautiene@gmail.com.

Paskutinį kartą redaguota: 2024-02-07