Kūrybinės graffiti dirbtuvės Šilalėje

2020 07 02

Liepos 1 dieną Šilalės rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje jaunieji šilališkiai dalyvavo gatvės meno kūrybiniame užsiėmime. Dirbtuvių metu jauni žmonės graffiti technika kūrė darbus, pasiremdami pasaulyje pripažinto menininko Banksy stiliumi. Dalyviai savo meninę išraišką galėjo išlieti dažais purkšdami piešinius socialine, ekonomine, žmonių teisių, ekologijos temomis.

Kūrybinių dirbtuvių vadovas Audrius Laurutis gatvės meno „stencil art" mokėsi iš Berlyne gyvenančio žymaus lietuvių menininko Adomo Žudžio ir vieno talentingiausio Lietuvos graffiti meistro, klaipėdiečio Edvardo Šepučio.

Biblioteka parengs darbų parodą ir eksponatus bus galima apžiūrėti iš arčiau.

Šilalės rajono savivaldybės viešoji biblioteka yra projekto „Konceptualus gatvės menas pagal Banksy" partnerė. Projektą įgyvendina MB „Pozityvūs sprendimai", o finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Rima Norvilienė, Komunikacijos ir informacinių technologijų skyriaus vedėja, autorės nuotr.

Paskutinį kartą redaguota: 2020-07-13