Kūrybinis Renatos Gužauskienės vakaras bibliotekoje

2024 05 07

Šilalės rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko kūrybinis vakaras su kraštiete Renata Gužauskiene.

Renginio metu atlikėja pristatė autorinę kūrybą, dalinosi šmaikščiomis ir itin jautriomis istorijomis.

Dainomis atlikėja perteikė ilgesį ir begalinę neišsenkančią meilę mamoms, idilę apie tėčius, gražią laimingą dviejų žmonių bendrystę – senatvę. Kūrybinį vakarą R. Gužauskienė užbaigė su daina „Mylėk mane, Dievuliau”, linkėdama visiems atėjusiems meilės ir šilumos savo širdyse.

Susirinkę žiūrovai liko pakerėti Renatos talentu, sužavėti dainomis, žodžiais ir eilėraščiais, kurie sužadino ir į paviršių iškėlė giliai tūnančius jausmus. Ne vienam klausytojui teko nubraukti ilgesingų prisiminimų iššauktas ašaras.

Atlikėja išlydėta skambiomis ovacijomis, gražiais palinkėjimais, šiltais apkabinimais ir ryškiomis gėlių puokštėmis.

Kūrybinį vakarą organizavo Skaitytojų aptarnavimo skyrius.

Vytė Kubaitytė, bibliotekos savanorė, autorės nuotr.
Paskutinį kartą redaguota: 2024-05-07