Kvalifikacija keliama virtualiai

2020 04 09

Kompetencijos tobulinimas taip pat keliasi į virtualią erdvę. Tenenių bibliotekininkė Liuda Aistė Trakšelienė sėmėsi žinių, kaip skaitmeninio raštingumo mokymus organizuoti nuotoliniu būdu. Kompiuterinio raštingumo mokymai gyventojams šiuo sudėtingu laikotarpiu yra ypač svarbūs ir aktualūs, nes vienintelis rekomenduotinas būdas bendrauti su šeimos nariais ir artimaisiais yra būtent virtuali forma.

Kadangi mokymų gyventojams negalime organizuoti gyvai, todėl bus stengiamasi (jei leis ir techninės galimybės) bent kai kuriose mūsų rajono bibliotekose skaitmeninio raštingumo kursus rengti nuotoliniu būdu. Pirmiausiai tokią paslaugą teikti yra apmokami bibliotekininkai. Apie galimybę mokytis, kaip naudotis kompiuteriu ir jo teikiamomis galimybėmis nuotoliniu būdu, pranešime artimiausiu metu.

Tačiau primename, kad galite savarankiškai mokytis kompiuterinio raštingumo. Kviečiame apsilankyti čia: https://www.prisijungusi.lt/savarankiskas-mokymasis

Jau vien Šilalės rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje ir jos filialuose 2019 m. buvo apmokyti 493 gyventojai, kurie dalyvavo skaitmeninio raštingumo kursuose. Iš viso mokymuose jie praleido 950 valandų.

Rima Norvilienė, Komunikacijos ir informacinių technologijų skyriaus vedėja, L. A. Trakšelienės nuotr.

Paskutinį kartą redaguota: 2020-04-16