Kviečia 56-asis tarptautinis festivalis „Poezijos pavasaris"

2020 08 05

11 val. „Poezijos reveransai" Aleksandro Stulginskio (antrasis Lietuvos prezidentas, signataras, politinis bei visuomenės veikėjas) gimtinėje (Kutalių k., Kaltinėnų sen., Šilalės r.).

15 val. „Poezijos pavasario" šventė ir Šilalės rajono savivaldybės Dionizo Poškos premijos įteikimas Bijotuose prie Dionizo Poškos muziejaus (Bijotų k., Šilalės rajonas).

Savo kūrybos poeziją pristatys Šilalės rajono poetai ir svečiai iš Lietuvos: Agnė Žagrakalytė, Benediktas Januševičius, Ieva Gudmonaitė, Jolanta Sereikaitė, Juozas Žitkauskas, Regina Šliogerytė-Bliūdžiuvienė, Rūta Jonuškienė.

18 val. Bijotų dvaro festivalis „Svečiuose pas Dionizą" – AIDO GINIOČIO akustinis koncertas.

Maloniai kviečiame!

Į „Poezijos festivalio" renginius nemokamai veš autobusas nuo Šilalės viešosios bibliotekos:

10.30 val.–10.20 val. – į Aleksandro Stulginskio gimtinę (Kutalių k., Kaltinėnų sen., Šilalės r.), numatomas grįžimo laikas – 13.00 val.

14.00 val. – į D. Poškos Baublių muziejų (Bijotų k., Šilalės r.), numatomas grįžimo laikas – apie 19.15 val. (po koncerto).

– nuo Kaltinėnų kultūros namų:

10.40 val. – į Aleksandro Stulginskio gimtinę (Kutalių k., Kaltinėnų sen., Šilalės r.), numatomas grįžimo laikas – 13.00 val.

Į visus renginius įėjimas nemokamas.

Primename, kad renginio metu būtina laikytis saugaus 1 metro atstumo, rekomenduojama dėvėti apsaugines veido kaukes, laikytis kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo!

Šventės renginiai bus fotografuojami ir (ar) įrašomi bei publikuojami teisės aktų nustatyta tvarka.

Rengėjai:

Lietuvos rašytojų sąjunga ir Rašytojų klubas; Šilalės rajono savivaldybė;

Šilalės rajono savivaldybės viešoji biblioteka, Šilalės Vlado Statkevičiaus muziejus

Šventės rėmėjai: Kaltinėnų seniūnija, Bijotų seniūnija.

Koncerto rengėjai: VšĮ Muzikos ir teatro projektai.

Paskutinį kartą redaguota: 2020-12-16