Kviečia Galvosūkių kambarys su paslaptingu kodu „488“

2021 08 03

Šilalės miesto šventės metu Šilalės rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje veiks atnaujintas galvosūkių kambarys, kuris kvies įveikti paslaptingąjį kodą „488“. Šiuose skaičiuose ne tik slepiasi miesto metai, bet ir šiuo metu aktuali karantino tema. Scenarijų kūrusi Interaktyvios edukacinės erdvsė darbuotoja Loreta Šimutytė-Balčiūnienė sakė, kad žaidėjams yra parengusi įdomių ir įtraukiančių loginių užduočių ir net 18 spynų, kurias atrakinus nusišypsos sėkmė.

Galvosūkių kambarys – intelektinis žaidimas, skirtas interaktyviai ir patraukliai pristatyti tam tikrą temą. Žaidimo tikslas – per 60 min. išspręsti užduotis ir rasti išėjimą. Kambaryje dalyviai paprastai užrakinami grupelėmis. Žaidėjai turi sugalvoti, kaip pabėgti iš kambario, ieškant įvairių užuominų, atsakant į loginius klausimus.

Pirmasis galvosūkių kambarys Šilalės rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje buvo įrengtas 2016 metais. Tai buvo vienintelis toks užduočių kambarys ne tik Tauragės regione, bet ir apskritai Lietuvos bibliotekose.

Galvosūkių kambarys veiks rugpjūčio 6-7 d., nuo 9 iki 16 val.

Būtina išankstinė registracija mob. 8 611 61 894.

Būtina laikytis visų saugos reikalavimų, dėvėti kaukę.

Rima Norvilienė, Komunikacijos ir inovacijų skyriaus vedėja, autorės nuotr.
Paskutinį kartą redaguota: 2021-08-03