Naujienos

Kviečiame į edukacija „Parfumerinio garderobo formavimas. Asmeninė komunikacija kvepalais. Meninės parfumerijos patyrimai“

2023 04 07

Balandžio 24 d. 17 val. Šilalės rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyks edukacija „Parfumerinio garderobo formavimas. Asmeninė komunikacija kvepalais. Meninės parfumerijos patyrimai“ su parfumerijos edukatore, meninių kvepalų prekės ženklų prodiusere Edita Vigelyte.

KĄ DAR galima pasakyti apie kvepalus? Lietuvoje, neeilinio parfumerinio išprusimo šalyje (nė krislo ironijos!)? Čia turime tokį įdomios, retos, kūrybinės parfumerijos pasirinkimą, kokio pavydėti gali artimiausi ir tolimesni kaimynai (patvirtina statistika!).Todėl atėjo metas ne tik tiesiog kvepintis, bet kvepintis išmaniai. 

Kaip KVAPAS, KVEPALAI, KVEPINIMASIS ir aromato pasirinkimas padeda ne tik išreikšti save, bet ir transliuoti tiksliausią žinutę, idealiai pritaikytą reikiamoms aplinkybėms? Kaip įtikinamiausiai komunikuoti kvepalų pagalba? Kaip aromatą naudoti ne tik higienai ir saviraiškai, bet ir atitinkamai socialinei manipuliacijai?

Atsakykime sau į  klausimą: „Kvepalų garderobas ir kvepiantis parašas – kas tai ir kaip tuo išmaniai naudotis?”. Suteikime sau dar vieną įrankį, kaip kurti savo asmeninį ir ypač socialinį įvaizdį įtikinamiau, stipriau, sėkmingiau.

Parfumerinis etiketas, olfaktorinis triukšmas, dažniausi parfumeriniai mitai ir netikėtumai – taip pat aktualios temos apie kvepalus, vertos jūsų dėmesio ir diskusijos.

Pokalbį moderuos ir  kvepalų garderobo bei komunikacijos įžvalgomis dalinsis parfumerijos edukatorė, meninių kvepalų prekės ženklų prodiuserė Edita Vigelytė.

Kvepalų vakaras nebūtų išbaigtas, jų nedegustuojant. Drauge tyrinėsime ir „matuosimės“ meninės parfumerijos kūrėjų –  FUMparFUM / created by Aistis Mickevičius (Vilnius, LT); EXALTATUM by Eglija Vaitkevičė (UK, Londonas); ART de PARFUM (steigėja - Rūta Degutytė - Humphreys, FR / UK) ir kitų talentingų bei įvertintų parfumerijos autorių aromatus.

Svarbus vakaro svečias – Ukrainos parfumerių gildijos vadovo, parfumerio Volodymyr Zvarych kvepalų kolekcija. 

Kadangi renginio metu „matuosimės“ naujus kvepalus, saviškius kviečiame palikti namie.

Registracija tel. (8 449) 74302.


Paskutinį kartą redaguota: 2023-04-11
Sveiki!
Turite klausimų?