Kviečiame į virtualią prezentaciją „Lubinų kava“

2020 11 17

Kviečiame į virtualią prezentaciją „Lubinų kava". Netradicinę kavą ir jos paruošimo subtilybes pristatys „Ekologiška lubinų kava" atstovė Danguolė Bagdonavičiūtė.

Lubinų kava skoniu yra itin panaši į tikrą kavą. Ji turi daug sveikatai naudingų medžiagų: B grupės vitaminų, folio rūgšties, arginino, magnio, mangano, kalio, cinko. Šis gėrimas reguliuoja cholesterolio kiekį, stiprina širdį, kaulus, atstato nusilpusią imuninę sistemą. Be to, lubinų kava neturi glitimo ir laktozės, todėl ją saugu vartoti alergiškiems žmonėms. Daugiau apie lubinų kavos gerąsias savybes išgirsite tiesioginės transliacijos metu. Pokalbį moderuos Skaitytojų aptarnavimo skyriaus vedėja Danutė Šimkienė.

Šis virtualus susitikimas yra Šilalės viešosios bibliotekos įgyvendinamo projekto „Nuo aušros iki aušros jos burtų keruos..." dalis. Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

LIVE per Šilalės viešosios bibliotekos facebook paskyrą stebėkite lapkričio 26 d. 16 val.

Rima Norvilienė, Komunikacijos ir informacinių technologijų skyriaus vedėja

Paskutinį kartą redaguota: 2020-12-16