Naujienos

Kviečiame pasidalinti mėgstamiausiomis skaitymo vietomis

2020 04 21

Kokia Jūsų mėgstamiausia skaitymo vieta? Kviečiame savo skaitytojus pasidalinti nuotraukomis! Mūsų bibliotekoje yra daug patogių vietų skaityti knygas. Tačiau originalumui neprilygsta knygų skulptūra, kuri pastatyta iš daugiau nei 2000 nebenaudojamų leidinių. Skulptūros dydis išties įspūdingas – jos aukštis siekia beveik 3 m, o plotis – 2 m.

Skulptūrą iš knygų dar 2012 metais sukūrė menininkas Andrius Zaikauskas. Įgyvendinti idėjai prireikė kelių mėnesių. Knygas reikėjo atrinkti – jos turėjo būti panašaus dydžio ir kietu viršeliu. Daugiausiai valandų praleista dėliojant knygas ir statant skulptūrą, kuri turėjo priminti bibliotekos pastatą – su langais ir durimis. Skulptūra sąmoningai palikta neužbaigta. Neužbaigtumu siekta parodyti, kad biblioteka yra nuolat kintanti, tobulėjanti, auganti, įgaunanti vis daugiau funkcijų.

Taigi, sutiksite, kad tai viena įdomiausių skaitymo vietų ne tik mūsų bibliotekoje, bet ir visame rajone. O kokios yra įdomiausios ir unikaliausios vietos skaityti pasaulyje, pasižvalgykite čia: https://bit.ly/3cyK95a

Mėgstamiausiomis skaitymo vietomis galite dalintis mūsų bibliotekos facebook puslapyje: https://bit.ly/2xDkLN1

Rima Norvilienė, Komunikacijos ir informacinių technologijų


Paskutinį kartą redaguota: 2020-04-30
Sveiki!
Turite klausimų?