Naujienos

„Labaiteatras“ dovanoja spektaklį „Siaubo pasakos“

2020 04 07

„Labaiteatras" dovanoja mažiesiems didelį susidomėjimą sulaukusį spektaklį „Siaubo pasakos", kurį nemokamai galite stebėti namie su visa šeima. Įdomus faktas, kad spektaklis yra paremtas pagal mūsų kraštiečio Norberto Vėliaus surinktą lietuvių liaudies sakmių knygą „Sužeistas vėjas". Šis spektklis buvo rodomas gyvai mūsų bibliotekoje prieš keletą metų, kuomet buvo švenčiamas Šilalės miesto gimtadienis.

Spektaklio aprašymas:

Kas naktį prie kapinių vaidenasi, kokios pasiklydę švieselės vienišus keleivius lydi, kaip atrodo vilkolakiai, žiburiniai ir kodėl Perkūnas velnių nemėgsta – daug siaubingai baisių, bet įdomių dalykų šiame spektaklyje galima bus sužinoti, patiems patirti, o patyrus ir kitiems vėlų vakarą papasakoti. Kad baisiau būtų. Nes kuo baisiau – tuo įdomiau!

Inscenizacijos autorė ir režisierė – Agnė Sunklodaitė

Kompozitorius – Deividas Gnedinas

Scenografės – Roberta Poškaitė ir Silvija Puodžiūnaitė

Video projekcijos – Kornelijus Jaroševičius

Vaidina – Eimantas Bareikis, Mindaugas Ancevičius, Zigmantas Baranauskas

Spektaklio trukmė – 50 min.

Rekomenduojame žiūrovams nuo 9 metų.

Tiesioginės spektaklio transliacijos įrašas čia: https://bit.ly/2ULMSCa.

„Labaiteatras" – tai teatras, gimęs vieną saulėtą rudens dieną iš labai didelio noro, kad savos idėjos, savi kūrybiniai sumanymai turėtų savus namus. Teatro įkūrėjai – režisierė ir aktorė Agnė Sunklodaitė ir kompozitorius Deividas Gnedinas. Teatre kuriančiųjų ratas – platus ir atviras! „Labaiteatras" kuria šeimai (nuo pačių jauniausių iki vyriausių jos narių)", - rašoma „Labaiteatro" interneto svetainėje.

Rima Norvilienė, Komunikacijos ir informacinių technologijų skyriaus vedėja


Paskutinį kartą redaguota: 2020-04-16
Sveiki!
Turite klausimų?