Laisvės gynėjų diena Pajūralyje

2023 01 13

Sausio 13-ąją paminėjome Pajūralio bibliotekos popietėje „Ačiū už Laisvę!“. Popietės metu Pajūralio bibliotekininkė Stasė Pūdžemienė ir Pajūralio laisvalaikio salės renginių vedėja Alma Šimkuvienė skaitė eilėraščius, kuriuose skambėjo žodžiai: Lietuva, Laisvė, Tėvynė. Taip pat vaikams buvo rodomas filmas apie Sausio 13-osios įvykius, priminta istorija ne tik vykusi Lietuvoje, bet ir aptarta tai, kas šiandien vyksta Ukrainoje.

Renginyje dalyvavo Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos Pajūralio skyriaus mokiniai (mokytoja Jūratė Karutienė). Popietę papildė vaikų piešiniai, skirti Laisvės gynėjų dienai.

Žuvusiųjų už Lietuvos laisvę atminimui įprasminti prisidėjome prie akcijos „Atmintis gyva, nes liudija“. Uždegėme languose atminimo žvakeles, pagerbėme žuvusiuosius tylos minute.

Šis renginys taip pat skirtas prisidėti prie bibliotekos projekto „Biblioteka visiems”.

Alma Šimkuvienė, Pajūralio laisvalaikio salės renginių vedėja, Stasės Pūdžemienės nuotr.

Paskutinį kartą redaguota: 2023-01-16