Literatūriniai protmūšiai bibliotekose

2020 09 21

Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka kviečia Lietuvos miestų ir rajonų savivaldybių viešąsias bibliotekas prisijungti prie Skaitymo skatinimo programos akcijos „Literatūriniai protmūšiai bibliotekose".

Kviečiame miestų ir rajonų viešąsias bibliotekas į savo patalpas pakviesti vieną trečiokų arba ketvirtokų klasę spręsti literatūrinį protų mūšį, tiesiogiai transliuojamą iš Nacionalinės bibliotekos. Dalyvaujančios bibliotekos turėtų pasirūpinti dalyvių informavimu bei renginio transliacija bibliotekos patalpose nurodytu laiku. Pasikeitus epidemiologinei situacijai dalyvauti protų mūšyje kviesime būnant namuose.

Iš viso įvyks trys protų mūšių etapai. Prašome atkreipti dėmesį į tai, kad 2-ajame etape bus pakviestos dalyvauti dešimt geriausiai praėjusiame etape pasirodžiusių klasių; 3-iajame etape – penkios 2-ojo etapo stipriausiosios. Geriausiai pasirodžiusios klasės ir bibliotekos bus apdovanotos prizais.

1-asis etapas: 2020 spalio 15 d. 10 val.

2-asis etapas: 2020 spalio 21 d. 10 val.

3-iasis etapas (finalas): 2020 lapkričio 5 d. 10 val.

SVARBU! Viena miesto ar rajono viešoji biblioteka žaidime gali pakviesti dalyvauti tik vieną klasę – protmūšiuose galės dalyvauti tik 50 klasių iš visos Lietuvos, todėl dalyvių skaičius ribotas.

Visų etapų metu kviesime užsiregistravusias klases kartu stebėti protmūšio transliaciją bibliotekoje, į klausimus kiekvienas dalyvaujantis vaikas atsakyti turės telefone, planšetėje arba kompiuteryje. Tad svarbu, kad erdvėje, kur bus sprendžiamas protmūšis, būtų galimybė stebėti tiesioginę transliaciją dideliame ekrane, o kiekvienas protų mūšyje dalyvaujantis mokinys turėtų išmanųjį įrenginį, kuriame galėtų naudotis „Kahoot" programėle arba platforma www.kahoot.it

BŪTINA bibliotekų registracija: Registracija vyks iki spalio 2 d. Dalyvaujančias bibliotekas informuosime, o spalio 7 d. 10 val. pakviesime bibliotekos atstovus dalyvauti ZOOM platformoje vyksiančiame susitikime, kuriame plačiau papasakosime apie technines žaidimo detales ir atsakysime į kylančius klausimus.

REGISTRACIJA - https://bit.ly/35XN3An

Paskutinį kartą redaguota: 2020-12-16