Literatūrinis konkursas „Gal puodelio kavos su rašytoju?"

2020 04 17

Ar atspėtumėte, kuris kavos puodelis priklauso vienam ar kitam rašytojui? Intriguoja, ar ne? Šis originalus ir intelektualus, o svarbiausia biblioteką reprezentuojantis konkursas yra skirtas paminėti Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės 20-metį. Todėl neatsitiktinai konkursui pateikti 20 kavos puodelių, atspindinčių žymius lietuvių ir pasaulio autorius.

Literatūrinio konkurso taisyklės paprastos. Jums reikia tiesiog parašyti rašytojo vardą ir pavardę, pažvelgus į kavos puodelį, kuris ir yra užuomina į teisingą atsakymą. Užuomina gali būti susijusi su pačiu rašytoju, jo knyga, personažu, netgi pomėgiu, charakterio savybe, mėgstamu valgiu ar gėrimu.

Eilės tvarka, sunumeruodami nuo 1 iki 20, įvardinkite rašytojus ir autorių sąrašą atsiųskite el. paštu info@silalesbiblioteka.lt. Jūsų el. laiškų su rašytojų sąrašu ir kontaktiniais duomenimis (vardas, pavardė, telefonas ir el. paštas) lauksime iki balandžio 29 d. 17 val.

Nugalėtoją apdovanosime vertingu prizu. Jei teisingai atsakiusiųjų bus daugiau nei vienas, kam atiteks pagrindinis prizas, išsiaiškinsime burtų keliu.

Literatūrinio konkurso nugalėtoją skelbsime balandžio 30 dieną. Tądien Šilalės viešosios bibliotekos interneto svetainėje ir facebook puslapyje publikuosime teisingus atsakymus.

Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė minima kasmet jau du dešimtmečius iš eilės. Šiemet ji švenčiama balandžio 23-29 d., o šių metų šūkis „Kaip pasikeitėme per 20 metų?". O kad mūsų biblioteka tikrai pasikeitė, rodo tai, kad ir karantino sąlygomis galime dirbti virtualiai, išmaniai ir organizuoti literatūrinius konkursus nuotoliniu būdu.

Unikalaus literatūrinio konkurso „Gal puodelio kavos su rašytoju?" idėjos autorė – Šilalės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos direktorė Astutė Noreikienė.

Rima Norvilienė, Komunikacijos ir informacinių technologijų skyriaus vedėja

Paskutinį kartą redaguota: 2020-12-16