LIVE transliacijos metu kalbėsis dvi šilališkės

2020 09 25

Šilalės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Komunikacijos ir informacinių technologijų skyriaus vedėja Rima Norvilienė kalbins Bertą Tilmantaitę, multimedijų žurnalistę, NARA.LT bendraįkūrėją, keliautoją, fotografę.

Berta, keliaudama ir dirbdama įvairiuose pasaulio kampeliuose, visada prisistatydavo esanti iš Šilalės – čia jos gimtinė.

Nuo vaikystės išdaigų, gyvenimo Šilalėje, kelionių per pasaulį iki dabartinės veiklos – tai pokalbių temos, kurios bus gvildenamos transliacijos metu. Todėl jau dabar galite užduoti klausimų arba tai galėsite padaryti ir tiesioginio eterio metu.

Tiesioginių transliacijų ciklo „ONLINE: pasaulio šilališkiai" tikslas yra surengti virtualius sutikimus su globaliais šilališkiais, atnaujinti jų ryšį su gimtuoju kraštu, suteikti galimybę savo žiniomis ir patirtimi prisidėti prie Šilalės kūrimo. Taip pat šiuo projektu siekiama plėsti Šilalės viešosios bibliotekos skaitmenines paslaugas ir surengti kokybišką kultūrinę ir švietėjišką vertę turinčių virtualių renginių, stebint juos saugiau internetu.

Projekto „ONLINE: pasaulio šilališkiai" idėjos autorė – Šilalės viešoji biblioteka. Finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Rima Norvilienė, projekto vadovė, Komunikacijos ir informacinių technologijų skyriaus vedėja

Paskutinį kartą redaguota: 2020-12-16