Mažai matomas, bet labai reikalingas kompiuterininko darbas

2020 04 15

Nepriklausomai, ar bibliotekos durys atviros ar uždarytos lankytojams, mūsų bibliotekos kompiuterinių sistemų inžinierius Airinas Dilnikas dirba intensyviai. Šiuo metu nemažai laiko atima 3D spausdintuvų techninė priežiūra. Nuo šių įrenginių greito ir efektyvaus veikimo priklauso apsauginių veido skydų medikams gamyba.

Technika turi savybę gesti net ir karantino metu. Todėl paprastai A. Dilniko rankose – atsuktuvai, varžteliai, laideliai ir kiti įrankiai. Jis turi prižiūrėti apie 140 kompiuterių (bibliotekoje ir 24 filialuose) ir apie kelis dešimtis kitų įrenginių: spausdintuvus, skenerius, multimedijos sistemas, garso aparatūras, programinių, inžinerinių ir kūrybinių paketų įrengimus. O kur dar kiti darbai: interneto svetainės priežiūros, administravimo, o dabar dar ir atnaujinimo darbai, interneto tinklo priežiūra, informacinių skelbimų maketavimas, konsultacijos ir pagalba įvairiais kompiuteriniais, WORD, EXCEL, POWER POINT ir kitų programų klausimais.

Rima Norvilienė, Komunikacijos ir informacinių technologijų skyriaus vedėja, autorės nuotr.

Paskutinį kartą redaguota: 2020-04-17