Mažieji knygų ir žaislų karalystėje

2024 02 29

Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijos ikimokyklinio ugdymo grupių vaikai atvyko į knygų karalystę – Šilalės bibliotekos Vaikų skaityklą. Bibliotekininkė supažindino mažuosius lankytojus su įstaigoje esančiomis knygelėmis, papasakojo, kiek daug įdomių, gražių, nepaprastų ir paslaptingų leidinių čia gyvena. O taip pat vyksta įvairūs renginiai: skaitomos knygutės, ruošiamos vaikų parodos, dalyvaujama edukacijose, piešiama, gaminami rankdarbiai.

Popietės metu aptarta knyga apie „Raudonkepuraitę“. Čia puikiai įsiliejo originaliai pagamintos rankų darbo lėlės, pagal kurias vaikai prisiminė, kurie personažai buvo sutikti jų perskaitytame leidinyje.

Taipogi buvo pristatyta Rasos Kuncaitės knyga „Gandriuko Kuko kelionės po Lietuvą“. Joje aprašoma nuostabi gandriuko kelionė po Lietuvą, kuris skrisdamas aplanko Šilalę, Rietavą, Plungę...

Popietę vainikavo edukacinis užsiėmimas, kurio metu vaikai savo rankytėmis gamino gandriuko maketą. Juk pavasaris – jau rytoj! Mažieji dalyviai jį pasitiks kartu su gandriuku.

„Ačiū Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijos ikimokyklinio ugdymo grupės auklėtojoms Rasitai Damulienei ir Sandrai Vaičiulienei bei mažiesiems „Išradėjų“ ir „Streamukai“ dalyviams“, - dėkojo bibliotekininkė Dalė Goštautienė.

Dalė Goštautienė, Vaikų skaityklos bibliotekininkė

Paskutinį kartą redaguota: 2024-02-29