Minėti Saugesnio interneto dieną Obelyno bibliotekoje kvietė draugiškasis meškutis

2020 02 12

Obelyno bibliotekoje apsigyveno meškutis, kaip draugiško interneto simbolis. Jis pakvietė Obelyno pagrindinės mokyklos mokinius įsijungti į veiklas, skirtas Saugaus interneto savaitei paminėti.

Vasario 11 dieną kasmet yra minima Saugesnio interneto diena, kurią organizuoja jungtinis tinklas „Insafe / INHOPE" kartu su Europos Komisija, siekdami skatinti vaikus ir jaunuolius saugiai bei atsakingai naudotis skaitmeninėmis technologijomis.

Šia proga Obelyno bibliotekoje vyko edukaciniai užsiėmimai „Apuoko pamokėlės". Užsiėmimų metu dalyviai, pasitelkę kūrybiškumą, sprendė užduotis, taip gilindami žinias, kaip reikia saugiai elgtis internete, kad jis būtų draugiškas.

Keturioms komandoms tariantis ir diskutuojant, puikiai pavyko išnarplioti nesaugaus interneto problemas ir rasti teisingus atsakymus.

„Apuoko pamokėlės" padėjo vaikams suprasti, kad smagu kartu kurti draugiškesnį internetą.

Silvijana Trijonaitienė, Obelyno filialo bibliotekininkė

Paskutinį kartą redaguota: 2020-04-08