Nacionalinės bibliotekų savaitės renginiai

2022 04 20

Nacionalinės bibliotekų savaitės metu bus išduodami nemokami skaitytojų pažymėjimai, vyks skirtukų dalijimo akcija Pajūralio bibliotekoje, veiks įvairios parodos Šilalės, Kvėdarnos, Žadeikių, Jucaičių, Kaltinėnų, Jomantų, Didkiemio, Traksėdžio ir Pajūralio bibliotekose.

Balandžio 25-29 d. Akcija „Tvari biblioteka – tvarus skaitytojas“.
Šilalės rajono gyventojai kviečiami į Šilalės rajono savivaldybės viešąją biblioteką (I a.) atnešti nebenaudojamų baterijų ir dovanų gauti 3D spausdintuvu atspausdintą laikiklį mobiliajam telefonui. Daugiausiai baterijų atnešęs skaitytojas papildomai gaus išmaniąją apyrankę.

Balandžio 22 d. 14 val. Popietė „Čia knygų namai“ Tūbinių bibliotekoje.

Balandžio 25 d. 14 val. Popietė vaikams „Atvelykis – panašus į upelį, kuris ištryškęs iš Velykų šaltinio ima šakotis“ Vaikų skaitykloje.

Balandžio 26 d. 10 val. Rytmetinis pokalbis „Biblioterapija ir smurtas“ su Šilalės viešosios bibliotekos ir Koordinacinio centro „Gilė“ komanda Skaitytojų aptarnavimo skyriuje.

Balandžio 26 d. 10 val. Edukacija „Kurkime tvarią aplinką“ su Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ ugdytiniais Vaikų skaitykloje.

Balandžio 26 d. 14 val. Popietė „Knyga – geriausia laisvalaikio pramoga“ Bilionių bibliotekoje.

Balandžio 27 d. 11 val. Edukacinė žvakių gaminimo popietė „Šilta liepsna medaus kvape“ Upynos bibliotekoje.

Balandžio 27 d. 17 val. Knygos pristatymas „Ar čia kas nors yra?“ ir susitikimas su jos autore Eva Tombak Skaitytojų aptarnavimo skyriuje.

Balandžio 27 d. 15 val. Viktorina-popietė „Matau, girdžiu, skaitau“ Laukuvos bibliotekoje.

Balandžio 28 d. 14 val. Kūrybinis-edukacinis užsiėmimas „Keramikinės kompozicijos – paveikslai“ Pajūrio miestelio bendruomenės kraštotyros muziejuje.

Balandžio 28 d. 9-17 val. Akcija „Išmok bibliotekoje – daryk namuose“.
Skaitytojų aptarnavimo skyriuje lankytojai bus konsultuojami, kaip naudotis bibliotekos paslaugomis namuose.

Balandžio 29 d. 10 val. Šilalės rajono viešosios bibliotekos ir jos filialų darbuotojų edukacinė išvyka „Garsiojo knygnešio sodyboje“.

Paskutinį kartą redaguota: 2022-04-21