Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės renginiai Šilalės rajono bibliotekose

2024 04 17

Balandžio 22 d. 8.10 val. Kūrybinės dirbtuvės „Gėlių žiedai“ su Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijos mokiniais Vaikų skaitykloje.

Balandžio 22 d. 12.20 val. Informacinė pamoka „Kai saugiai elgtis internete?“ su Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijos mokiniais Interneto skaitykloje.

Balandžio 22 d. 13.30 val. Personalinės Stasės Pūdžemienės karpinių parodos atidarymas Vaikų skaitykloje.

Balandžio 23-29 d. Skaitytojų aptarnavimo skyriuje vyks nemokamų skaitytojų bilietų dalijimas „Skaityk laisvai“.

Balandžio 23 d. 8.30 val. Integruota lietuvių kalbos, šokio ir technologijų pamoka „Laumės įvaizdis šiandien“ su Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijos mokiniais (mokytojos V. Gedeikienė, A. Danisevičienė, V. Mažeikienė).

Balandžio 23 d. 10 val. Popietė „Susipažinimas su neregių pasauliu“ Upynos bibliotekoje.

Balandžio 23 d. 12 val. Garsinio skaitymo valandėlė „Knyga mano gyvenime“ Požerės bibliotekoje.

Balandžio 23 d. 13 val. Prie Šiauduvos bibliotekos bus įrengtos lauko šaškės.

Balandžio 23 d. 13 val. Popietė „Seku seku pasaką“ Laukuvos bibliotekoje.

Balandžio 23 d. 19 val. Garsinio skaitymo vakaras „Laisvalaikis su knyga“ Bilionių bibliotekoje.

Balandžio 24 d. 9 val. Edukacija „Žiedai tarp žiedų“ su Dalia Kutniauskiene Vaikų skaitykloje.

Balandžio 24 d. 9-17 val. Skaitytojų aptarnavimo skyriuje vyks individualios konsultacijos skaitytojams „Modernėjanti biblioteka: kaip naudotis ibiblioteka.lt paslaugomis?“.

Balandžio 24 d. 11 val. Kūrybinis užsiėmimas „Žemaitėška rašliava unt stikla“ Pajūrio bibliotekoje.

Balandžio 24 d. 13 val. Protmūšis „Nuo Laukuvos iki Europos“ Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijoje.

Balandžio 24 d. 13 val. Popietė „Žemaitiško rašto ypatumai“ Laukuvos bibliotekoje.

Balandžio 24 d. 15 val. Dokumentinio filmo „Šimtamečių godos“ peržiūra ir aptarimas Didkiemio bibliotekoje.

Balandžio 25 d. 12 val. Popietė „Seku seku pasaką“ Laukuvos bibliotekoje.

Balandžio 26 d. 14 val. Informacinė popietė „Tvari biblioteka“ Kaltinėnų bibliotekoje.

Balandžio 26 d. 15 val. Prie Laukuvos bibliotekos vyks knygų namelio atidarymo šventė.

Balandžio 26 d. Susitikimai Obelyno bibliotekoje su ryto kava ir vakaro arbata.

• Vaikų skaitykloje veiks Šilalės meno mokyklos mokinių piešinių paroda „Pavasario spalvų kelionė“ (mokytoja Sonata Dargienė).
  • Žadeikių bibliotekoje veiks fotografijų paroda iš bibliotekos gyvenimo „Aš esu biblioteka. Ateik, pažink, pajausk!“.
  • Pajūralio bibliotekoje veiks dokumentų paroda „Ryški laimės žiburio šviesa“, skirta rašytojo Jono Biliūno 145-osioms gimimo metinėms.
  • Traksėdžio bibliotekoje vyks akcija „Padovanok bibliotekai knygą ir pasivaišink puodeliu kavos“.
  • Kaltinėnų bibliotekoje veiks spaudinių paroda „Biblioteka yra pasaulio išmintis ir durys atviros kiekvienam“.
  • Bijotų bibliotekoje veiks paroda „Bijotų bibliotekos istorijos takeliai“.

Paskutinį kartą redaguota: 2024-04-17