Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės renginiai Šilalės rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje ir jos filialuose

2023 04 24

Balandžio 24 d. – gegužės 2 d. – Piešinių paroda „Mano svajonių biblioteka“ Kvėdarnos bibliotekoje.

Balandžio 24 d. 9 val. – Susitikimas su mokytoja „Knygos galia jauno žmogaus gyvenime“ ir parodos „Knygos naujai“ pristatymas Pajūralio bibliotekoje.

Balandžio 24 d. 13 val. – Edukacinė popietė „Aš pagydysiu knygele“ Tūbinių bibliotekoje.

Balandžio 24 d. 17 val. – Edukacija „Parfumerinio garderobo formavimas. Asmeninė komunikacija kvepalais. Meninės parfumerijos patyrimai“ su parfumerijos edukatore, meninių kvepalų prekės ženklų prodiusere Edita Vigelyte Šilalės rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje.

Balandžio 25 d. – gegužės 2 d. – Žadeikiškės Alviros Meižienės nėrinių paroda „Nėrinių ažūras“ Žadeikių bibliotekoje.

Balandžio 26 d. 9–14 val. – Akcija „Ateik. Skaityk. Džiaukis sodo bibliotekoje“ Obelyno bibliotekoje.

Balandžio 26 d. 11 val. – Edukacija „Skaitau, džiaugiuosi, dalinuosi“, aktyviausių skaitytojų apdovanojimai ir Irenos Rindeikienės rankdarbių parodos „Siuvinėjimas kryželiu“ pristatymas Kaltinėnų bibliotekoje.

Balandžio 26 d. 15 val. – Susitikimas su psichoterapeute ir knygų autore Rasa Andrikiene Šilalės rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje.

Balandžio 27 d. 12.30 val. Šilalės rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyks susitikimas su vaikų rašytoja Ina Lukauskaite ir jos knygos „Lapė Salegna“ pristatymas.

Primename, kad šią savaitę skaitytojų pažymėjimai išduodami nemokamai.
Paskutinį kartą redaguota: 2023-04-24