Nuo rugsėjo – nauja savanorė bibliotekoje

2021 09 03

Sveiki! Esu bibliotekos savanorė Agnė Kaziukonytė. Laisvalaikiu mėgstu skaityti knygas, dalyvauti žygiuose bei keliauti.

Savanorystę bibliotekoje pasirinkau norėdama pagilinti žinias IT srityje bei norėdama prisidėti prie nematomų, tačiau labai svarbių darbų, kurie yra atliekami puoselėjant Šilalės krašto kultūrą.

Savanorystės kelią pradėjau šį rugsėjį. Per patį pirmąjį susitikimą su bibliotekos darbuotojais bei susipažnimą su jų veikla supratau, kad mano savanorystė bus įdomi, turininga bei kupina įvairiausių iššūkių.

Prieš pradedant savanorystę buvau susidariusi įspūdį, jog bibliotekoje yra tik kelios sritys, skirtos vaikams. Tačiau po susipažinimo su aplinka supratau, jog vis dėlto pirmasis įspūdis buvo klaidingas, nes bibliotekoje yra visokiausių veiklų, pradedant nuo žaislotekos, 3D filmų ir baigiant galimybe atsispausdinti įvairius paveikslėlius ir tekstus Brailio raštu.

Po pirmojo susitikimo labiausiai įsiminė pabėgimo kambarys. Tikiuosi, jog ateityje pavyks prisidėti prie jo kūrimo.

Agnė Kaziukonytė, bibliotekos savanorė, autorės nuotr.

Paskutinį kartą redaguota: 2021-09-03