Pajūrio bibliotekoje pagerbtos Sausio 13-osios įvykių aukos

2020 01 14

1991 m. Sausio 13-oji, nors ir nėra tikroji nepriklausomybės atgavimo diena, dažnam lietuviui su laisve ir nepriklausomybe asocijuojasi aiškiau nei kitos atmintinos ir minimos datos. Galbūt todėl, kad tuos įvykius menantys liudininkai yra su mumis ir šiandien, pasakoja, kokia yra Laisvės kaina ir kokie buvo vieningi, stiprūs už ją sumokėti. Tikriausiai, visi žino, kad tą šiurpią naktį žuvo 13 Lietuvos laisvės gynėjų (dar vienas nuo sunkių sužalojimų mirė vėliau). Visi jie tapo Lietuvos naujausios istorijos didvyriais. Metams bėgant jų vardai nepamiršti. Juos atsimindami gyvename laisvoje šalyje.
Pajūrio filialo bibliotekoje pagerbtos tų įvykių aukos.

Popietėje „Sausio 13-oji – istorinė Lietuvos diena" dalyvavo Pajūrio miestelio bendruomenės pirmininkė Staselė Sėrapinienė, Pajūrio „Bočių" pirmininkė Birutė Kuizinaitė ir Pajūrio seniūnijos darbuotojai bei bibliotekos lankytojai. Pristatyta tuo pačiu pavadinimu spaudinių paroda, kuri veiks iki sausio 17 d.

Paskutinį kartą redaguota: 2020-04-08