Naujienos

Paminėtos R. Skučaitės 90-osios gimimo metinės

2021 10 27

Šiandien į šventinę popietę bibliotekoje rinkosi Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijos mokiniai su auklėtoja Danute Ivanauskiene.

Net 10 mokinukų pradžiugino bibliotekininkes, klasės draugus, mokytoją, kurie perskaitė po 10 knygų. Knygų skaitymas tarp draugų, klasiokų jau tapo tradicija. Prie šios gražios iniciatyvos prisidėjo jų miela mokytoja. O bibliotekos darbuotojoms smagu išgirsti, kad tai daro mūsų bibliotekoje registruoti skaitytojai.

Popietės metu diskutavome apie klasėje priimtas skaitymo tradicijas, dalyvavome bibliotekininkių paruoštoje literatūrinėje viktorinoje, sprendėme rebusus.

Antroje renginio dalyje paminėjome ir aptarėme rašytojos R. Skučaitės 90-ąsias gimimo metines, prisimindami taip saugomos ir iš kartos į kartą kaip vaikystės palikimas perduodamos  pačios brangiausios poetės knygos. Jau kelios Lietuvos vaikų kartos užaugo rašytojos eilėraščiais – šviesiais, muzikaliais, nuotaikingais, kuriuose karaliauja švelni, kartais linksma, o kartais liūdna intonacija.

Smagūs klausimai ir atsakymai, pasitikrintos žinios mus nukėlė į  eilėraščių skaitymą bei šiltus ir mielus prisiminimus apie rašytoją. Vaikai bibliotekai padovanojo piešinius, kuriuose pavaizduota rašytojos R. Skučaitės kūryba.

Ačiū mokytojai, kad skatina vaikus pamėgti knygų skaitymą. Bibliotekininkės padės jiems augti ir per knygas pamilti pasaulį. Žinoma, ačiū ir vaikams.

Dalė Goštautienė, Skaitytojų aptarnavimo skyriaus bibliotekininkė, R. Vaitkevičienės nuotr.
Paskutinį kartą redaguota: 2021-10-27
Sveiki!
Turite klausimų?