Paroda „Nagingieji obelyniškiai“

2022 11 07

Obelyno bibliotekoje parengta paroda „Nagingieji obelyniškiai“, skirta Obelyno 460 metų jubiliejui paminėti.

Parodoje eksponuojami obelyniškių darbai: nuo tautodailės subtilybių iki tradicinių rankdarbių. Net septyni kūrybingieji obelyniškiai suteikė progą pasidžiaugti savo darbais.

Tautodailininkas Jonas Gerkė pristatė tradicines žemaitiškas kaukes. Meistriškai kryželiu siuvinėtus paveikslus parodai pateikė Aldona Vaičkienė. Laisvalaikiu įvairius rankdarbius kurianti Vanda Pipirienė fotografijose pristatė tėviškės gamtos grožį.

Parodoje akį traukė tradicinio mezgimo amato puoselėtojos Ingos Čiarienės darbai. Regina Žukauskienė eksponavo įvairia technika kurtus suvenyrus ir progines dovanas.

Galimybę pajausti artėjančių švenčių nuotaiką suteikė Laimos Petkevičienės sukurti švelnaus aksomo kalėdiniai žaisliukai. Išskirtiniai papuošalai, mezginiai, portretai, gėlių kompozicijos – tai kūrybingosios Nijolės Patlabienės parodai pateikti darbeliai.

Tradicinės „Obuolienės šventės“ metu parodos dalyviams buvo įteiktos Šilalės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos direktorės Astutės Noreikienės padėkos ir Obelyno bendruomenės atminimo suvenyrai.

Parodą apžiūrėti galima Obelyno daugiafunkcio centro fojė iki lapkričio 7 dienos.

Silvijana Trijonaitienė, Obelyno bibliotekininkė,
Aušrinės Trijonaitytės nuotr.