Pirmadienis – didžioji skaitymų diena

2022 11 14

Kaip ir kasmet lapkričio mėnesį Obelyno biblioteka pakvietė savo lankytojus į tradicinę Šiaurės šalių literatūros savaitę. Šių metų savaitės tema – „Gamta Šiaurėje“. Jaukioje žvakių šviesoje vyko tradiciniai literatūriniai skaitymai.

Garsiniuose skaitymuose vaikams „Auštant“ dalyvavo Obelyno daugiafunkcio centro darželio grupė ir ketvirtos klasės mokiniai su savo mokytojomis. Susirinkusieji klausėsi ištraukos iš paveikslėlių knygelės „Jei sutiktum lokį“ (aut. Malin Kivelä, Linda Bondestam, Martin Glaz Serup).

Po skaitymų vaikai kartu su bibliotekininke kepė vaflius: kas gali būti skaniau už traškius vaflius su uogiene, klausantis smagių istorijų ir pasakojimų?

Ketvirtokai su savo mokytoja A. Dabulskiene ne tik dalyvavo tradiciniuose skaitymuose, bet ir išbandė šiaurietišką ėjimą.

Taip pat bibliotekoje eksponuojama paroda „Astridos knygynėlis“, skirta rašytojos A. Lindgren 115-osioms gimimo metinėms paminėti.

O „Sutemų valandoje“ suaugusieji bendruomenės nariai galės klausytis ištraukos iš švedų rašytojo Patrik Svensson knygos „Apie ungurius ir žmones. Mįslingiausios pasaulio žuvies istorija“.

Bibliotekininkė maloniai kviečia visus rasti laiko jaukiam vakarui su knyga.

Silvijana Trijonaitienė, Obelyno bibliotekininkė

Paskutinį kartą redaguota: 2022-11-14