Poezijos pavasaris 2022

2022 05 24

2022 m. gegužės 27 d. (penktadienį) kviečia 58-asis tarptautinis festivalis „Poezijos pavasaris“.

11 val. Skaitymai „Sentimentai poezijai“ Kelpšaičių parke (Laukuvos sen.), tremtinės, politinės kalinės, gydytojos, rašytojos, atsiminimų „Lietuviai prie Laptevų jūros“ autorės Dalios Grinkevičiūtės 95-ųjų gimimo metinėms paminėti (g. 1927-05-28).
15 val. „Poezijos pavasario 2022“ šventė ir Šilalės rajono savivaldybės Dionizo Poškos vardo premijos įteikimas Bijotuose prie Dionizo Poškos Baublių muziejaus ((Bijotų k., Šilalės rajonas).

Savo kūrybos poeziją pristatys Šilalės rajono poetai, svečiai iš Lietuvos ir užsienio: Saulius Vasiliauskas, Andrius Bialobžeskis, Dawid Mateusz (Lenkija), Rimvydas Strielkūnas, Uršulė Toleikytė.
Maloniai kviečiame!

Į „Poezijos festivalio“ renginius nemokamai veš autobusas nuo Šilalės viešosios bibliotekos:
10.15 val. – į Kelpšaičių parką (Laukuvos sen., Šilalės r.), 10.40 val. – numatomas sustojimas Laukuvoje, aikštelėje prie bažnyčios, grįžimo laikas – 13.00 val.
14.00 val. – į D. Poškos Baublių muziejų (Bijotų k., Šilalės r.), numatomas grįžimo laikas – 18.00 val.

Į visus renginius įėjimas nemokamas.
Renginio metu būtina laikytis visų rekomenduojamų saugumo reikalavimų.
Šventės renginiai bus fotografuojami ir (ar) įrašomi bei publikuojami teisės aktų nustatyta tvarka.

Rengėjai:
Lietuvos rašytojų sąjunga ir Rašytojų klubas; Šilalės rajono savivaldybė; Šilalės rajono savivaldybės viešoji biblioteka, Šilalės Vlado Statkevičiaus muziejus; Šventės rėmėjai: Kultūros centras, Laukuvos seniūnija, Bijotų seniūnija.

Paskutinį kartą redaguota: 2022-05-24