Popietė „Mano svajonių margutis“

2023 04 03

Artėjant šv. Velykoms, Vaikų skaitykla pakvietė mažuosius bibliotekos draugus pasigaminti margutį pasitelkiant koliažo techniką. Kiekvienam į popietę atėjusiam dalyviui buvo paruoštas kiaušinio formos trafaretas, ant kurio klijuotos pasirinktos medžiagos. Vaikų pagamintais margučiais buvo paruoštas vienas labai didelis kiaušinis.
Vaikus koliažo tema paskatino eksperimentuoti su medžiagomis ir formomis, kitus įkvėpė fantazuoti apie artėjančias Velykas. Ir viena, ir kita yra be galo svarbu. O magija atsiranda tuomet, kai leidi abiem dalykams vykti kartu tame pačiame popieriaus lape.
Popietė pradėta nuotaikingu žaidimu pagal paruoštas korteles, kokias užduotis kiekvienam reikės atlikti namuose Velykų belaukiant. Išbandytas ir tradicinis dažymo būdas. Vaikai su nekantrumu laukė, kokia spalva nusidažys jų margučiai, kiekvienas džiaugėsi spalvų išskirtinumu.
Popietės tikslas – nuoširdus ir šventinis pabendravimas, motorikos ir vaizduotės lavinimas. Tai – projekto „Biblioteka visiems“ projekto dalis.
Dėkojame Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijos specialiajai pedagogei Ingai Kanonovienei, jos ugdytiniams ir mieloms padėjėjoms, kurios visada šalia.

Dalė Goštautienė, Vaikų skaityklos bibliotekininkė, R. Norvilienės nuotr.

Paskutinį kartą redaguota: 2023-04-03