Pradėti gaminti naujo modelio veido skydeliai

2020 04 08

Šilalės rajono savivaldybės viešoji biblioteka pradėjo gaminti naujo modelio apsauginius veido skydus, kurie, tikimasi, bus dar patogesni. Juk medikams su šiais skydais tenka praleisti valandų valandas, todėl komfortas ir patogumas šiuo atveju yra labai svarbūs.

Per pusantros savaitės biblioteka jau pagamino 23 skydus, kurie padovanoti Šilalės rajono ligoninei, Šilalės rajono pirminės sveikatos priežiūros centrui ir UAB „Šilalės šeimos gydytojo praktika". Per šią savaitę bus išdalinta dar 15 apsauginių priemonių, atspausdintų 3D spausdintuvu.

Apsauginiai skydai yra skirti naudoti kartu su respiratoriumi ir apsaugoti medikus nuo patenkančių skysčių įvairių procedūrų metu ir nuo lašeliniu būdu plintančio koronaviruso.

„Džiaugiamės galėdami šiuo sudėtingu laikotarpiu būti naudingi ir prisidėti apsaugant mūsų rajono medikus nuo koronaviruso. Suprantame, kokia svarbi ir reikalinga tokia paslauga, todėl savanoriškai ėmėmės apsauginių priemonių spausdinimo savo medžiagomis", - sakė Šilalės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos direktorė Astutė Noreikienė.

Rima Norvilienė, Komunikacijos ir informacinių technologijų skyriaus vedėja, autorės nuotr.

Paskutinį kartą redaguota: 2020-04-16