Prašymas pasidalinti kryžių, koplytstulpių ar kapinaičių nuotraukomis

2021 08 24

Galbūt savo archyvuose turite nuotraukų (tiek senų, tiek naujų) su kryžiais, koplytstulpiais, kapinėmis ir kapinaitėmis Šilalės rajone? Šių nuotraukų mums reikia įgyvendinant projektą „Šilalės krašto – Mažoji liaudies architektūra Upynos apylinkėse“.

Siekiame į virtualią erdvę perkelti paruoštą archyvinę medžiagą su mažąją liaudies architektūra, papildytą nuotraukomis.

Dalis kryžių, koplytstulpių ar kapinaičių iki mūsų dienų neišliko, tačiau šie objektai įamžinti fotografijose, kurios tampa istorinėmis.

Todėl prašome prisidėti prie projekto įgyvendinimo, kultūros paveldo įamžinimo, istorijos išsaugojimo ir  pasidalinti fotografijomis atsiunčiant jas el. paštu informacijos.sk@silalesbiblioteka.lt.

Komunikacijos ir inovacijų skyriaus inf.

Paskutinį kartą redaguota: 2021-08-26