Rudens vaistai – meno terapija

2022 10 12

Šilalės viešojoje bibliotekoje vyko susitikimas „Rudens vaistai – meno terapija“, skirtas paminėti Pasaulinę psichikos sveikatos dieną

Skaitytojų aptarnavimo skyriaus bibliotekininkės pakvietė Šilalės rajono socialinių paslaugų namų lankytojus ir darbuotojas kartu prisiminti meno terapiją ir smagiai praleisti laiką.

Buvo pasirinktos 2 meno sritys: muzika ir dailė. Smagiam atokvėpiui su daina visus subūrė Šilalės kultūros centro instrumentalistė Regina Mockutė. Mandalų spalvinimas vyko įsiklausant  į savo pojūčius ir nuotaikas.

Pasivaišinus kava ir arbata, apžiūrėta kaunietės filologės Miglės Trainienės fotografijų paroda „Magiškoji Lietuva“.

Šiltas, jaukus bendravimas, smagi nuotaika, nuoširdūs apsikabinimai geriausias vaistas nuo slogios rudens nuotaikos.

Jolanta Venckienė, Skaitytojų aptarnavimo skyriaus bibliotekininkė, autorės nuotr.
Paskutinį kartą redaguota: 2022-10-12