Ruošiamas naujas užduočių kambarys „Paslaptingais knygnešių takais“

2020 07 23

Artėjančiai Šilalės miesto šventei Šilalės viešoji biblioteka įrenginėja galvosūkių kambarį „Paslaptingais knygnešių takais".

Pirmą kartą pabėgimo kambarys Šilalės viešojoje bibliotekoje įrengtas dar 2016 metais. Per tuos metus keitėsi bibliotekos rūsyje įrengto galvosūkių kambario temos, užduotys, dekoracijos. Šiais metais bus siūloma tapti knygnešiais ir išnarplioti paslėptas užuominas.

Scenarijų naujam užduočių kambariui net keletą mėnesių ruošusi Interaktyvios jaunimo erdvės darbuotoja Loreta Šimutytė-Balčiūnienė žada dalyviams įdomių ir nepamirštamų įspūdžių tiek su bendraminčiais, tiek su draugais, tiek su šeima.

Dalyviai kambaryje bus užrakinami grupelėmis ir turės per 60 minučių sugalvoti, kaip iš jo pabėgti. Reikės spręsti užduotis, įveikti mįsles, ieškoti įvairių užuominų, atsakyti į loginius klausimus. Taip pat tai bus puiki proga prisiminti knygnešių kasdienybę, gyvenimą, daugiau sužinoti apie Šilalės krašto knygnešius.

Slaptas ir paslaptingas knygnešių kambarys pradės veikti jau nuo liepos 31 d.

Būtina išankstinė registracija mob. 8 611 618 94.

Ši intelektuali pramoga – nemokama.

Dėkojame partneriams – Šilalės kultūros centrui.

Rima Norvilienė, Komunikacijos ir informacinių technologijų skyriaus vedėja, bibliotekos savanorio Danieliaus maketas

Paskutinį kartą redaguota: 2020-08-31