Savanorišką veiklą bibliotekoje pradėjo dar du jaunuoliai

2020 07 07

Šilalės rajono savivaldybės viešoji biblioteka džiaugiasi, kad įstaigą savanoriškai veiklai renkasi jauni žmonės. Du jaunuoliai jau baigė pusmečio savanorystę bibliotekoje, dar du netrukus gaus baigimo pažymėjus, o praėjusią savaitę sulaukta dar dviejų gimnazistų. Tai – būsima abiturientė Gabija Kazlauskytė ir būsimas dešimtokas Augustinas Zemeckis. Šie Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijos auklėtiniai sakė norintys biblioteką pažinti ne tik kaip knygų namus, bet ir kaip įdomių užsiėmimų organizatorę.

Gabija per savanorišką veiklą norėtų atskleisti savo menišką sielą, o Augustinas siekia įprasminti save per fotografiją. Jam taip pat įdomus ir darbas su dokumentais.

Pirmoji savanorių pažintis prasidėjo nuo pažinties su įstaigos dokumentais ir ekskursija po biblioteką, bendravimu su darbuotojais. Šiuo metu jaunuoliai plačiau susipažįsta su Komunikacijos ir informacinių technologijų skyriumi, Interaktyvia jaunimo erdve ir joje esančiais įrenginiais, pabėgimu kambariu ir pan. Kitomis savaitėmis Gabija ir Augustinas turės galimybę pažinti kitus bibliotekos skyrius ir jų funkcijas.

Tikimės, kad savanoriška veikla padės gimnazistams įgyti naujos patirties ir žinių.

Rima Norvilienė, Komunikacijos ir informacinių technologijų skyriaus vedėja, autorės nuotr.

Paskutinį kartą redaguota: 2020-07-13