Šilalėje surengtos prof. L. Mažylio parodos sutiktuvės

2022 01 17

Praėjusį penktadienį Šilalės viešojoje bibliotekoje Europos Parlamento narys, prof. Liudas Mažylis pristatė savo asmeninę parodą su Vasario 16-osios Akto Signatarų autografais. Tarp eksponatų – ir mūsų kraštiečio, iškilios asmenybės, prezidento Aleksandro Stulginskio parašas.

Renginyje dalyvavo LR Seimo narys Jonas Gudauskas, bibliotekos direktorė Astutė Noreikienė, Šilalės rajono savivaldybės tarybos nariai ir kiti svečiai. Susirinkusiesiems keletą dainų atliko šilališkė Samanta Vaičikauskaitė.

Prof. L. Mažylis šalia savo pagrindinių pareigų Europos Parlamente taip pat neapleidžia ir istorinės atminties temų. Prieš penkerius metus jis atrado Lietuvos Nepriklausomybės Akto originalą – vieną svarbiausių mūsų šaliai dokumentų.

Susitikimą buvo galima gyvai stebėti per bibliotekos facebook paskyrą.

Prof. L. Mažylio paroda veikia Interneto skaitykloje, I a.

Rima Norvilienė, Komunikacijos ir inovacijų skyriaus vedėja, autorės ir I. Tvaronavičiūtės nuotr.
Paskutinį kartą redaguota: 2022-01-17