Šilalės miesto šventės metu bibliotekoje veiks galvosūkių kambarys

2020 07 29

Mūsų bibliotekos darbuotojai išbandė naująjį galvosūkių kambarį, kuris kviečia keliauti paslaptingais knygnešių takais ir įveikti su šia tema susijusias užduotis. Šis pabėgimo kambarys yra skirtas Šilalės miesto šventei ir duris atvers jau nuo penktadienio. Per kiek laiko jūs atrakintumėte 20 spynų? Norite pabandyti? Rezervuokite laiką su draugais ar šeimos nariais.

Pirmą kartą pabėgimo kambarys Šilalės viešojoje bibliotekoje įrengtas dar 2016 metais. Per tuos metus keitėsi bibliotekos rūsyje įrengto galvosūkių kambario temos, užduotys, dekoracijos. Šiais metais bus siūloma tapti knygnešiais ir išnarplioti paslėptas užuominas.

Scenarijų naujam užduočių kambariui net keletą mėnesių ruošė Interaktyvios jaunimo erdvės darbuotoja Loreta Šimutytė-Balčiūnienė.

Dalyviai kambaryje bus užrakinami grupelėmis ir turės per 60 minučių sugalvoti, kaip iš jo pabėgti. Reikės spręsti užduotis, įveikti mįsles, ieškoti įvairių užuominų, atsakyti į loginius klausimus. Taip pat tai bus puiki proga prisiminti knygnešių kasdienybę, gyvenimą, daugiau sužinoti apie Šilalės krašto knygnešius.

Slaptas ir paslaptingas knygnešių kambarys pradės veikti jau nuo liepos 31 d.

Būtina išankstinė registracija mob. 8 611 618 94.

Ši intelektuali pramoga – nemokama.

Dėkojame partneriams – Šilalės kultūros centrui.

Rima Norvilienė, Komunikacijos ir informacinių technologijų skyriaus vedėja, autorės nuotr.

Paskutinį kartą redaguota: 2020-08-31