Rajono bibliotekos nemokamai teiks visas savo paslaugas

2022 03 14

Lietuvos viešosios bibliotekos vienijasi pagalbai nuo karo bėgantiems ukrainiečiams. Jungiasi ir Šilalės rajono savivaldybės viešoji biblioteka ir 23 jos filialai, kurie, esant poreikiui, teiks nemokamas paslaugas prieglobstį Šilalės rajone radusiems Ukrainos gyventojams.

„Tikimės, taip galėsime pagelbėti greičiau ukrainiečiams integruotis į Šilalės rajono kultūrinį gyvenimą. Taip siekiame nors šiek tiek prisidėti prie visos pagalbos ir paramos, kurią susivieniję teikia daugybę žmonių, organizacijų ir įstaigų“, - sako bibliotekos direktorė Astutė Noreikienė.

Šilalės rajono bibliotekose bus nemokamai išduodami skaitytojų pažymėjimai, užtikrinama galimybė naudotis viešos interneto prieigos kompiuteriais ir bevieliu internetu, jaunimo ir laisvalaikio erdvėmis, skaityklomis, dalyvauti kultūros renginiuose, edukacijose, kūrybinėse dirbtuvėse, robotikos užsiėmimuose, kompiuterinio raštingumo mokymuose ir pan., naudotis bibliotekų fonduose sukauptais įvairių stalo ir interaktyvių žaidimų, muzikos įrašų, filmų, knygų ir periodinių leidinių fondais.

Prireikus, nemokamai bus teikiama tarpbibliotekininio abonemento paslauga, kai reikalingas leidinys parsiunčiamas iš kitų Lietuvos bibliotekos. Taip pat bus nemokamai teikiamos dokumentų spausdinimo, kopijavimo, įrišimo ir laminavimo paslaugos.

Rima Norvilienė, Šilalės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Komunikacijos ir inovacijų skyriaus vedėja

Paskutinį kartą redaguota: 2022-03-15