„Šilališkio istorija – kaip iš filmo „La troškinys“

2020 11 25

Audrius Kukšta šiuo metu vadovauja „Vyšnių dvaro" restorano virtuvei. Dirbo Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Olandijoje. Mokėsi Londono Hamersmito koledže. Yra „Yogiland Burgers" įkūrėjas, TV laidų „Skonio reikalas" ir „Grilio skanėstai" vedėjas.

„Kai pirmą dieną įžengiau į restoraną, supratau: čia mano vieta! Tad daugiau jokių minčių nebuvo – tik tobulintis", - apie Londone pradėtą virtuvės šefo kelią pasakojo šilališkis Audrius Kukšta.

Daugiau apie jo, kaip virtuvės meistro kelią, primenantį animacinį filmą „La trokškinys", išgirsite jau devintojoje projekto „Online: pasaulio šilališkiai" tiesioginėje transliacijoje.

Virtualaus susitikimo metu A. Kukšta pademonstruos, kaip pagaminti kalėdinį patiekalą.

Tiesioginė transliacija vyks gruodžio 2 d. 15 val. per Šilalės viešosios bibliotekos facebook.

Projektą įgyvendina Šilalės viešoji biblioteka, o finansuoja – Lietuvos kultūros taryba.

Rima Norvilienė, Komunikacijos ir informacinių technologijų skyriaus vedėja, projekto vadovė

Paskutinį kartą redaguota: 2020-12-16