Skaitmeninio raštingumo mokymai pradedantiesiems

2021 06 08

Siekiant skatinti Šilalės rajono gyventojus išmaniai naudotis internetu, elektroninėmis paslaugomis, Šilalės rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje bus organizuojami nemokami skaitmeninio raštingumo mokymai pradedantiesiems. Mokymai vykdomi įgyvendinant projektą „Prisijungusi Lietuva: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“.

Pradedančiųjų mokymų programa trunka 18 val., iš viso penkias dienas. Dalyviai įgyja pagrindinių naudojimosi skaitmeniniais įrenginiais (kompiuteriais, išmaniaisiais telefonais ar planšetiniais kompiuteriais) žinių ir įgūdžių, mokosi saugiai ir atsakingai naršyti internete, apsipirkti el. parduotuvėje, naudotis el. bankininkyste, susikurti elektroninį paštą, facebook profilį, ieškoti aktualios informacijos, bendrauti internetu su kitais.

Dalyviams išduodami pažymėjimai, suteikiama mokomoji medžiaga.

Registruotis į mokymus galite pas Komunikacijos ir inovacijų skyriaus vyr. bibliotekininkę Rūtą Vaitkevičienę, mob. +370 618 191 67, el. paštu wairuta@gmail.com arba užsukus į Šilalės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Interneto skaityklą (I a.).

Praėjusiais metais Šilalės rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje ir jos filialuose kursus pradedantiesiems baigė 81 rajono gyventojas, o mokymus pažengusiems – 595 lankytojai.

Rima Norvilienė, Komunikacijos ir inovacijų skyriaus vedėja
Paskutinį kartą redaguota: 2021-06-08