Skaitymo iššūkio dalyvių apdovanojimai Obelyne

2020 10 23

Obelyno bibliotekoje vyko popietė, skirta pagerbti ir apdovanoti skaitymo iššūkio „Vasara su knyga" dalyvius.

Projekte „Vasara su knyga" obelyniškiai skaitytojai dalyvauja nuo pat projekto pradžios – jau penkerius metus. Kartu išaugo ir skaitymo iššūkio dalyvių skaičius, o pats projektas sudomino tiek jaunuosius, tiek vyresniuosius bibliotekos skaitytojus.

Popietės metu skaitytojai pasidalijo įspūdžiais apie perskaitytas knygas, o pirmą kartą akcijoje dalyvavusieji džiaugėsi priėmę šį skaitymo iššūkį.

Po pokalbio visiems dalyviams buvo įteikti diplomai ir atminimo dovanėlės „skirtukai-sodinukai", kurie primins vasarą.

Bibliotekininkė taip pat dėkoja Obelyno pagrindinės mokyklos lietuvių kalbos mokytojai Zitai Kasiliauskienei, kuri ne tik skatina vaikus dalyvauti vasaros skaitymo iššūkyje, bet ir pati prisijungia prie šio iššūkio.

Silvijana Trijonaitienė, Obelyno filialo bibliotekininkė, autorės nuotr.

Paskutinį kartą redaguota: 2020-12-16