Skelbiame literatūrinio konkurso „Gal puodelio kavos su rašytoju?" nugalėtoją ir teisingus atsakymus

2020 04 30

Džiaugiamės, kad literatūrinis konkursas „Gal puodelio kavos su rašytoju?" sulaukė knygų mėgėjų ir žinių viktorinų entuziastų susidomėjimo. Sulaukta daug gražių atsiliepimų apie originalų ir labai įtraukiantį konkursą. Šis konkursas buvo skirtas paminėti Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės 20-metį. Todėl neatsitiktinai dalyviams teko įveikti 20 užduočių ir atspėti, kuriems lietuvių ar pasaulio autoriams galėtų priklausyti kavos puodeliai.

Šilalės rajono savivaldybės viešoji biblioteka dėkoja visiems dalyvavusiems konkurse ir bandžiusiems atspėti kavos puodeliuose pateiktas užuominas. Pastarosios buvo susijusios su pačiu rašytoju, jo knyga, personažu, netgi pomėgiu, charakterio savybe, mėgstamu valgiu ar gėrimu. Geriausiai užduotis įveikė ir literatūrinį konkursą laimėjo Ugnė Baliutavičiūtė. Su nugalėtoja susisieksime asmeniškai ir informuosime apie prizo atsiėmimą.

Skelbiame teisingus atsakymus:

18. Dantė Aligjeris

19. Viljamas Šekspyras

20. Levas Tolstojus

Iki malonių pasimatymų kituose konkursuose!

Rima Norvilienė, Komunikacijos ir informacinių technologijų skyriaus vedėja

Paskutinį kartą redaguota: 2020-05-07