Sopranas S. Lebrikaitė-Andriukevičienė: „Upynoje užauginta meilė muzikai – kelias svajonių link"

2020 10 23

Spalio 28 d. 15 val. Šilalės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Komunikacijos skyriaus vedėja Rima Norvilienė kalbins iš Upynos (Šilalės r.) kilusią Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro artistę, sopraną Sandrą Lebrikaitę-Andriukevičienę.

Sandros meilė muzikai užaugo Upynoje. Čia ji baigė tuometinę Upynos Stasio Girėno vidurinę mokyklą. Savo balsu ji virpino žmonių širdis giedodama Upynos Švč. Mergelės Marijos vardo bažnyčioje. Šiuo metu ji gyvena Vilniuje, yra Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro artistė. Beje, Sandra yra roko operos „Priesaika" viena pagrindinių atlikėjų.

Tiesioginių transliacijų ciklo „ONLINE: pasaulio šilališkiai" tikslas yra surengti virtualius sutikimus su globaliais šilališkiais, atnaujinti jų ryšį su gimtuoju kraštu, pasidžiaugti, kad Šilalės kraštas užaugino puikių žmonių, talentingų savo srities asmenybių ir, žinoma, atkreipti dėmesį į diasporą. Taip pat šiuo projektu siekiama plėsti Šilalės viešosios bibliotekos skaitmenines paslaugas ir pasiūlyti gyventojams sudalyvauti susitikimuose su įdomiais žmonėmis neišeinant iš namų.

Projektą „ONLINE: pasaulio šilališkiai" įgyvendina Šilalės viešoji biblioteka, finansuoja – Lietuvos kultūros taryba.

Pokalbį tiesiogiai stebėkite per bibliotekos facebook paskyrą.

Rima Norvilienė, projekto vadovė, Komunikacijos ir informacinių technologijų skyriaus vedėja

Paskutinį kartą redaguota: 2020-12-16