Su darželinukais paminėta Saulės diena

2023 05 03

Vaikų skaitykloje pirmą kartą lankėsi Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ „Kačiukų“ grupės mažieji su auklėja Rima Pukinskiene bei padėjėjomis.

Vaikai ne tik susipažino su biblioteka, bet ir pažymėjo šiandien minimą Saulės dieną. Ta proga mažieji atėjo pasipuošę savo rankomis pagamintomis saulės karūnomis.

Bibliotekoje darželinukai buvo pakviesti į netradicinę Saulės dienos popietę. Renginys prasidėjo nuo dainelės apie saulytę, pasisveikinimo su saule. Popietės metu vaikai su bibliotekininke skaitė sensorinę pasaką apie saulę ir bitę, klausėsi lopšinės, atsakinėjo į mįsles, atliko muzikinį kūrinį „Saulytės karieta“.

Šis renginys su sensoriniais skaitymais yra projekto „Biblioteka visiems“ dalis.

Henrika Jokubauskienė, Vaikų skaityklos bibliotekininkė, R. Norvilienės nuotr.
Paskutinį kartą redaguota: 2023-05-03