Su gimnazistais lankyti saugomi gamtos objektai

2023 10 13

Spalio 11-ąją Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijos IIa klasės mokiniai, vykdydami metinio projekto „Susipažinkime: saugomi Šilalės rajono gamtiniai objektai“ veiklas kartu su anglų kalbos ir biologijos mokytojomis Daiva Eisimantiene ir Gida Zobėliene, vedami Šilalės viešosios bibliotekos Komunikacijos ir inovacijų skyriaus vedėjos Rimos Norvilienės, aplankė tris Šilalės rajono saugomus gamtos objektus.

Kelionė prasidėjo aplankant Pajūrio dvaro parką bei jame augantį net 32 m aukščio ąžuolą, kurio kamiene yra atsivėrusi didžiulė drevė ir kurioje vienu metu gali stovėti net aštuoni mokiniai!

Ekspedicija tęsėsi aplankant Andriejaičių kaime augantį didingą Andriejaičių ąžuolą. Mokytoja Gida Zobėlienė mokiniams papasakojo apie medžių skleidžiamą bioenergiją, kurią, prisilietę delnais prie medžio kamieno, pajuto ne vienas mokinys.

Galiausiai, kelionę vainikavo sustojimas prie dar vieno saugumo gamtos objekto – Didžiosios Akmenos rėvos. Keliautojai galėjo ne tik pasigrožėti nepaprastu upės sukurtu peizažu, tačiau ir paklausyti raminančio upės čiurlenimo.

Turą lankant Šilalės rajono saugomus objektus įamžino vienuoliktokė Donata Stasytytė.

Emilija Gedvilaitė, Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijos mokinė, R. Norvilienės nuotr.

Paskutinį kartą redaguota: 2023-10-13